Studenci i Managerowie dzieciom – II edycja ADaBiz Charytatywnie

06-12-2018

Studenckie Koło Naukowe Analizy Danych w Biznesie ADaBiz już po raz drugi organizuje akcję charytatywną, w ramach której 6 grudnia 2018 r. w holu na hali Berlin odbędzie się kiermasz ciast, a 7 grudnia 2018 r. finał akcji, czyli MIKOŁAJKOWA GRA Z SUPER NAGRODAMI oraz DZIEŃ MANAGERA – prelekcje biznesowe, debata oraz licytacje!

Rok temu zebrano 3217 zł. Za te pieniądze zostały zakupione prezenty dzieciom z oddziału onkologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego, podopiecznym Fundacji „Pomóż Im” Hospicjum dla Dzieci. Zebrane w tym roku środki zostaną przekazane również na potrzeby tej Fundacji!

Serdecznie zapraszamy na słodki poczęstunek w czwartek oraz zachęcamy do uczestniczenia w piątkowych prelekcjach biznesowych, debacie oraz grze z super nagrodami.

Szczegółowy harmonogram:
Adabiz charytatywnie (3 MB)