Szkoła letnia „Next-Generation Enterprise Modelling in the Age of Internet of Things” NEMO 2018

12-06-2018

Zapraszamy studentów i doktorantów Politechniki Białostockiej do udziału w szkole letniej „Next-Generation Enterprise Modelling in the Age of Internet of Things” NEMO 2018 organizowanej przez University of Vienna, Faculty of Computer Science. Jest ona prowadzona w ramach projektu OMiLAB koordynowanego przez Profesora Dimitrisa Karagiannisa z University of Vienna.

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej współpracuje z University of Vienna, Faculty of Computer Science w ramach Programu Uniwersyteckiego BOC koordynowanego przez dr inż. Arkadiusza Jurczuka. Celem tego programu jest popularyzacja i budowa kompetencji z zakresu zarządzania procesami biznesowymi i wykorzystania narzędzi IT do ich modelowania.

Szkoła letnia NEMO 2018 jest zatem wyjątkową szansą rozwinięcia swoich kompetencji w tym zakresie i poznania zasad konceptualizacji, projektowania oraz wdrażania nowoczesnych metod modelowania procesów i organizacji uwzględniających rozwój Internetu Rzeczy.

Szczegółowe informacje na temat programu oraz zasad uczestnictwa w szkole letniej znajdują się na stronie organizatorów: http://nemo.omilab.org/2018/ oraz w broszurze NEMO2018-call-for-participation (2 MB)