Wydział Inżynierii Zarządzania rozwija współpracę międzynarodową

17-05-2018

W dniu 16 maja 2018 r. Wydział Inżynierii Zarządzania gościł piątkę uczestników International Training Week, międzynarodowego wydarzenia organizowanego przez Politechnikę Białostocką w ramach programu Erasmus+. Wśród osób, które odwiedziły nasz Wydział znaleźli się: Manush Kalantaryan z Armenian State University of Economics (Armenia), Imam Baihaqi z Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS) (Indonezja), Elena Alexandrova z Saint Petersburg State University of Architecture and Civil Engineering (Rosja), Vesna Lopičić z University of Niš (Serbia) oraz Cheng-Chiou Huang z Providence University (Tajwan).

Podczas spotkania przedstawicieli ośrodków zagranicznych z władzami dziekańskimi, pani Dziekan dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. PB oraz prodziekani dr Ewa Rollnik-Sadowska i dr Łukasz Nazarko zaprezentowali ofertę współpracy naukowej i dydaktycznej z Wydziałem. Prezentację oferty dydaktycznej Wydziału przygotowała i przedstawiła studentka Jessica  Sazonenko. Dodatkowo zagraniczni goście podzielili się informacjami na temat swoich uczelni oraz przedstawili możliwości współpracy. Pani Profesor z Tajwanu oraz Pan Profesor z Indonezji mieli okazję przeprowadzić zajęcia dydaktyczne ze studentami z Wydziału Inżynierii Zarządzania. Spotkania wywołały wiele pozytywnych emocji.  Zapraszamy ponownie.