Honorowi Ambasadorzy Politechniki Białostockiej z Wydziału Inżynierii Zarządzania

29-03-2018

28 marca 2018 r. w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy w prawie 70-letniej historii Uczelni czternastu absolwentów otrzymało tytuły i statuetki Honorowego Ambasadora Politechniki Białostockiej. W gronie wyróżnionych było troje absolwentów Wydziału Inżynierii Zarządzania:

– mgr Anna Daszuta-Zalewska – Dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego,
– mgr Robert Matyszewski – Dyrektor Zagranicznej Sieci Sprzedaży Grupy TenderHut,
– mgr inż. Michał Urbanowicz – Spółka z o.o. LEAN SYSTEMS.

Honorowym ambasadorem Politechniki Białostockiej został również mgr inż. Adam Zdanowicz laureat konkursu „Mój pomysł. Mój biznes” współorganizowanego przez Wydział Inżynierii Zarządzania.

Gratulujemy.

Więcej informacji: http://pb.edu.pl/archiwa/37999