Dr hab. Katarzyna Czerewacz-Filipowicz

10-03-2018
Katarzyna Czerewacz-Filipowicz

Drogie Koleżanki i Koledzy,

jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza Koleżanka Katarzyna Czerewacz-Filipowicz w dniu 9 marca br. uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ekonomicznych, w dyscyplinie ekonomia.

Postępowanie habilitacyjne zostało przeprowadzone przez Radę Wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Tytuł osiągnięcia naukowego dr hab. Katarzyny Czerewacz-Filipowicz brzmi: Koncepcja integracji strukturalnej na obszarze postradzieckim

Serdecznie gratulujemy naszej Koleżance i życzymy Pani doktor habilitowanej Katarzynie Czerewacz-Filipowicz dalszych sukcesów zawodowych.

dr hab. inż. Katarzyna Halicka
Prodziekan ds. Nauki