Turniej brydża sportowego w ramach finału WOŚP

13-01-2020

W ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Wydziale Inżynierii Zarządzania został rozegrany turniej brydża sportowego. W wydarzeniu wzięło udział 57 zawodników. Turniej został zorganizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Atu oraz Podlaskim Związkiem Brydża Sportowego.

Zawodnicy, oprócz wpisowego, mogli złożyć wolne datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sędzia turnieju również przeznaczył swoje honorarium na rzecz WOŚP. Łącznie zebrano kwotę 1270,83 zł, którą w całości przekazano na ręce przedstawiciela Sztabu 28. Finału WOŚP w Białymstoku. Dzięki temu każdy uczestnik turnieju mógł poczuć się jego zwycięzcą.

Turniej brydża sportowego w ramach wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się na Wydziale Inżynierii Zarządzania po raz drugi. Jak podkreślił dr Łukasz Nazarko, pełnomocnik Dziekana WIZ ds. rozwoju i współpracy, wydarzenie jest efektem współpracy Wydziału ze środowiskami lokalnymi oraz wyrazem poparcia dla ważnych społecznie idei.

Warto nadmienić, że wśród zawodników znaleźli się też przedstawiciele naszej Uczelni: prof. Lech Dzienis, Rektor PB i wieloletni brydżysta, oraz mgr Artur Kozłowski z Wydziału Inżynierii Zarządzania.