Zapraszamy do udziału w projekcie STEP UP od magazyniera do managera.

09-12-2020
Step Up Kariera od magazyniera do managera

Projekt zakłada płatny staż w magazynie przedsiębiorstwa Browar Dojlidy Kompania Piwowarska, zakładający pracę na trzech stanowiskach. Spotkanie organizacyjne dotyczące projektu odbędzie się 03.12.2020, godz.18.30-19.30 na platformie Microsoft Teams. Link do zespołu.

W spotkaniu uczestniczyć będzie p. Krzysztof Garkowski, kierownik magazynu piwa i opakowań z Działu Operacyjnego Łańcucha Dostaw Białystok.

Koordynatorkami projektu ze strony WIZ PB są dr Marta Jarocka i dr Urszula Ryciuk.

Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału w spotkaniu.

INFORMACJE PODSTAWOWE: termin rekrutacji 01-31.12.2020; start projektu – 22.03.2021; czas trwania projektu – do 6 miesięcy; staż płatny; lokalizacja – Browar Dojlidy ul. Dojlidy Fabryczne 28, 15-555 Białystok

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

• praca w dużym, renomowanym przedsiębiorstwie
  • korzystne wynagrodzenie – praca na akord w okresie do 6-ciu miesięcy