VIII Warsztaty naukowe dla doktorantów i habilitantów w obszarze inżynierii produkcji

28-06-2022

(w dyscyplinach inżynierii mechanicznej i nauk o zarządzaniu i jakości) 15-16 września 2022 r., Supraśl

Na Warsztaty zapraszają: Komitet Inżynierii Produkcji Polskiej Akademii Nauk, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej oraz International Society for Manufacturing, Service and Management Engineering.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności