Stypendium na studia w Tajwanie

18-05-2021

Chciałbyś studiować w Tajwanie? Dzięki współpracy Politechniki z Providence University masz taką opcję!

Uczelnia partnerska Providence University (PU) we współpracy z tajwańskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych oferuje miejsce dla studentów Politechniki na studia stacjonarne w semestrze zimowym 2021/2022 w ramach Taiwan-Europe Connectivity (TEC) Scholarship Program.

Oferta przedmiotowa w j. angielskim skierowana jest do studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania PB.

Szczegółowa lista dostępnych przedmiotów: 2021 Fall-English & Japanese taught courses (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 98 KB).

Główne kryteria kwalifikacyjne to średnia ocen z dwóch poprzednich semestrów oraz znajomość j. angielskiego.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy przesłać mailowo na adres m.orpik@pb.edu.pl

• zaświadczenie z dziekanatu o średniej ocen (z semestru letniego 2019/20 + sem. zimowego 2020/2021)
  • zaświadczenie o znajomości j. angielskiego (ocena z egzaminu z lektoratu lub właściwy certyfikat wg wykazu przedstawionego w zasadach rekrutacji)
  • informację o stopniu, kierunku i aktualnym semestrze studiów realizowanych na PB.

Rekrutacja trwa do 21 maja 2021 r. do godz. 12:00. Ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia o godz. 15:00.

Nie przegapcie takiej okazji!

Dodatkowe informacje na temat uczelni i aplikacji: PU Information Sheet 2021 Fall (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 430 KB).

Szczegółowe zasady rekrutacji:  Zasady rekrutacji TEC Scholarship Programme 2021 (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 633 KB)