Stwórz z nami ANTY-pandemiczne CV!

29-01-2021
ANTY-pandemiczne CV. Bezpłatny lifting dokumentów aplikacyjnych

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami PB zaprasza do liftingu swoich dokumentów aplikacyjnych. CV to dokument, który zmienia się z nami. Nowe szkolenia, kwalifikacje, doświadczenia zawodowe, praktyki i staże, a wreszcie znajomość języków obcych – to elementy, które ewoluują i warto o tym pamiętać, modyfikując CV.

Czy w trakcie studiów myślisz już o przyszłej pracy? Gdzie chciałbyś pracować w przyszłości? A może szukasz pracy dorywczej? Aktualne CV to dokument, który powinieneś mieć zawsze pod ręką. Biznes nie lubi czekać, a okazje mają to do siebie, że zdarzają się tylko od czasu do czasu… i zwykle nieoczekiwanie.

Zapewne wiesz, że jako student/studentka Politechniki Białostockiej możesz w każdej chwili zarejestrować się w Biurze Karier i Współpracy z Absolwentami PB oraz skorzystać ze wsparcia doradcy zawodowego. Możesz też wysłać do nas swoje CV. Wystarczy, że zarejestrujesz się w Biurze. Ankietę wypełniasz online https://pb.edu.pl/biurokarier/strefa-studenta/rejestracja/.

Tym razem chcemy Cię zmobilizować do działania w określonym czasie. Jeśli jesteś już zarejestrowany, wyślij swoje CV na adres: doradca.zawodowy@pb.edu.pl, a specjaliści z Biura Karier sprawdzą Ci je i wyślą ewentualne wskazówki. Jeśli musisz się zarejestrować – ankietę rejestracyjną i CV wysyłasz w jednym mailu.

Akcja „Stwórz z nami ANTY-pandemiczne CV” trwa od 1 do 7 lutego 2021 r. W tym czasie wyślij do nas swoje CV, a  my się nim troskliwie zajmiemy. Oczywiście im szybciej wyślesz, tym szybciej uzyskasz informację zwrotną. Dokumenty będą weryfikowane zgodnie z kolejnością wpływu.

Skorzystaj z okazji, bo to NIC NIE KOSZTUJE.

Co zyskujesz?

– Sprawdzone, poprawione i wolne od wszelkich błędów językowych CV;

– Praktyczne wskazówki oraz informację zwrotną od doradcy zawodowego;

– Gwarancję bezpłatnej usługi i świadomość, że zrobiłeś/aś właśnie kolejny krok do znalezienia odpowiedniej pracy.

Zapraszamy!