„Liczy się każdy!” – konkurs dla studentów

13-05-2021
Konkurs Liczy się każdy. GUS. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dla studentów uczelni wyższych znajdujących się na terenie województwa podlaskiego pt. „Liczy się każdy!”.

Konkurs przygotował Urząd Statystyczny w Białymstoku w ramach działań popularyzujących Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Jego celem jest upowszechnienie wiedzy o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) .

Konkurs przeprowadzony zostanie w formie testu on–line sprawdzającego wiedzę o spisach powszechnych, w tym o NSP 2021.

Rozpoczęcie konkursu 2 czerwca 2021 r. o godz. 18:00.

Zgłoszenia od 14 do 27 maja 2021 r. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie Konkursu.

Ogłoszenie wyników do 30 czerwca 2021 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Białymstoku.