Jak wygląda praca w Służbach Specjalnych? Rekrutacja.

28-05-2021
Wszystkich studentów i absolwentów naszego wydziału zapraszamy na spotkanie online w aplikacji MS Teams, które odbędzie się w czwartek 8 czerwca 2021 r. o godz. 13.00.

O rekrutacji opowie przedstawiciel Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego – Delegatury Białystok!

Podczas spotkania dowiecie się, jakich kandydatów do służby szuka aktualnie ABW. Webinar będzie doskonałą okazją do zadawania pytań i rozwiania wątpliwości związanych z tego typu zatrudnieniem.

Link do spotkania: