Bezpłatne kursy językowe dla studentów I stopnia

16-10-2020

Bezpłatne kursy językowe dla studentów I stopnia Wydziału Inżynierii Zarządzania i pracowników po 50. roku życia.

Szkolenia są dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Dostępne są kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego. Zajęcia będą realizowane na Wydziale Inżynierii Zarządzania lub w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Politechniki Białostockiej (ul. Zwierzyniecka 10, lok. 12).

Każdy z uczestników otrzyma bezpłatne materiały, kurs będzie prowadzony w 10-osobowych grupach.

Szczegółowe informacje oraz zapisy telefoniczne pod numerem 514090587.