Wykład „Zasoby informacyjne statystyki publicznej” – 23 marca 2023 r. – godzina 14:15

23-03-2023
Logo Urząd Statystyczny w Białymstoku

W dniu 23 marca 2023 r. w godz. 14.15-15.00 w sali 18 KB na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej odbędzie się wykład „Zasoby informacyjne statystyki publicznej” prowadzony przez Panią Barbarę Chmielewską pracownicę Urzędu Statystycznego w Białymstoku. Wykład będzie można obejrzeć również on-line:

Link do transmisji online na platformie MS Teams

W imieniu prelegentki serdecznie zapraszam zainteresowanych pracowników oraz studentów WIZ PB.

Beata Madras-Kobus