Rekrutacja na studia II stopnia – magisterskie. Logistyka. Zarządzanie i inżynieria produkcji

25-01-2022
Rekrutacja na studia II stopnia. Wydział Inżynierii Zarządzania #studiujnaPB

Do 11 lutego 2022 r. (do godz. 15:00) potrwa rejestracja na studia II stopnia w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) oraz wnoszenie opłat za przeprowadzenie rekrutacji.

Listę zakwalifikowanych kandydatów do przyjęcia na studia poznamy 17 lutego 2022 r.

W dniach 18 – 21 lutego 2022 r. (z wyłączeniem 20 lutego 2022 r.) osoby zakwalifikowane powinny złożyć komplet dokumentów w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. W tym terminie można będzie składać w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej podania o przyjęcie w ramach wolnych miejsc.

Listę kandydatów przyjętych na studia II stopnia poznamy 23 lutego 2022 r.

Na Wydziale Inżynierii Zarządzania można zarejestrować się na kierunki studiów:
Logistyka – informacje o kierunku
Zarządzanie i inżynieria produkcji – informacje o kierunku

Dlaczego warto studiować na Wydziale Inżynierii Zarządzania?
Obejrzyj rozmowę z dr Ewą Rollnik-Sadowską – Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia – w
Radio Akadera

Więcej informacji: