Rekrutacja studia stacjonarne i niestacjonarne na Wydziale Inżynierii Zarządzania

Harmonogram rekrutacji i rejestracja

REJESTRACJA I ZAPISY

10.08.2021 r. od godz. 8.00 – 13.09.2021 r. do godz. 15.00
Rejestracja i zapisy na kierunek/kierunki studiów w systemie IRK.

Dlaczego warto wybrać nasz Wydział?

Wnętrze holu Hali Berlin

Wydział Inżynierii Zarządzania – studia interdyscyplinarne i praktyczne.

Wszystkie kierunki studiów zapewniają studentom praktyczne umiejętności i dyplom, który ma ogromną wartość na rynku pracy.

O tym, dla kogo są te studia, a także o wszechstronnym przygotowaniu absolwentów WIZ mówi
dr hab. inż. Katarzyna Halicka, prof. PB, Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.
Przeczytaj artykuł

Pani Dziekan przed budynkiem Hala Berlin - Wydział Inżynierii Zarządzania

OPISY KIERUNKÓW STUDIÓW zobacz

Poznaj nasz Wydział i naszych studentów. Sprawdź jakie możliwości daje studiowanie na Wydziale Inżynierii Zarządzania.

Wirtualny spacer po WIZ
Studenckie Koło Naukowe LogiSQUAD