11th International Conference on Engineering, Project and Production Management

01-09-2021

W dniach 19-21 września 2021 r. odbędzie się konferencja naukowa online 11th International Conference on Engineering, Project and Production Management.

Organizatorami konferencji są: Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej; Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej; Association of Engineering, Project, and Production Management (EPPM); Komitet Inżynierii Produkcji Polskiej Akademii Nauk oraz International Society for Manufacturing, Service and Management Engineering (ISMSME).

Tegoroczna konferencja jest już po raz drugi organizowana w Polsce (poprzednio, w 2016 roku, organizatorem był również Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej). To jedenaste już spotkanie naukowców z całego świata zostało zainicjowane w roku 2010 przez Association of Engineering, Project, and Production Management (EPPM) z siedzibą na Tajwanie. Poprzednie edycje konferencji odbyły się: dwukrotnie w Australii (Gold Coast, Queensland), na Tajwanie (Singapore,  Pingtung ) oraz w RPA (Port Elizabeth) oraz w Tajlandii (Bangkok), Wielkiej Brytanii (Brighton), Jordanii (Amman) i Niemczech (Berlin).

Tematyka podejmowana podczas konferencji EPPM 2021 ma charakter interdyscyplinarny i będzie obejmowała problematykę związaną z zarządzaniem projektami i procesami, zarządzaniem produkcją, logistyką i zarządzaniem łańcuchami dostaw, zarządzaniem technologią, zarządzaniem jakością, prognozowaniem strategicznym i foresightem, szeroko rozumianym Przemysłem 4.0.

Organizacja konferencji jest dofinansowana z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Doskonała Nauka”.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej:
EPPM 2021 – 11th International Conference on Engineering, Project, and Production Management

11th International Conference on Engineering, Project and Production Management.19-21 September 2021. Loga organizatorów.