22-06-2021
VII warsztaty naukowe dla doktorantów i habilitantów w OBSZARZE inżynieria produkcji

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz Komitet Inżynierii Produkcji Polskiej Akademii Nauk serdecznie zapraszają na VII Warsztaty Naukowe dla doktorantów i habilitantów w obszarze inżynieria produkcji, które odbędą się w formule online w dniach 1-2 lipca 2021 r.

Tematyka warsztatów będzie obejmowała metodologię realizacji prac doktorskich oraz metodykę badań naukowych w obszarze „Inżynieria produkcji”. Zaprezentowane zostaną wyniki badań związanych z wykonywaniem prac doktorskich o tematyce:

Organizacja i zarządzanie produkcją i usługami

Wybrane zagadnienia inżynierii procesów wytwarzania

Zarządzanie innowacjami

Zarządzanie projektami produkcyjnymi i usługowymi

Optymalizacja łańcuchów dostaw i logistyka

Zarządzanie jakością

Systemy wspomagania decyzji, zarządzanie wiedzą produkcyjną

Prognozowanie w przedsiębiorstwie, modelowanie i symulacja komputerowa

Kształtowanie środowiska pracy, bezpieczeństwo pracy

Efektywność, produktywność i organizacja przedsiębiorstw

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Członkowie Komitetu Inżynierii Produkcji PAN

KOMITET ORGANIZACYJNY WARSZTATÓW NAUKOWYCH