Rekrutacja na studia podyplomowe – Produkcja meblarska wspomagana komputerowo

25-03-2021

Studia Podyplomowe Produkcja Meblarska Wspomagana Komputerowo, w głównej mierze, skierowane są do absolwentów uczelni o kierunkach technicznych, zarządczych i matematyczno-przyrodniczych, mających kluczowe znaczenie dla rozwijającego się dynamicznie sektora przemysłu meblarskiego. Uczestnikami studiów podyplomowych mogą być również absolwenci dowolnej uczelni zatrudnieni w branży meblarskiej, którzy pragną podniesienia swoich kwalifikacji w zakresie wykorzystywania środków informatycznych w procesach projektowania, produkcji i zarządzania. Uczestnikiem Studiów Podyplomowych może być osoba, która posiada kwalifikację pełną co najmniej na poziomie 6 PRK uzyskaną w systemie szkolnictwa wyższego i nauki.

Sylwetka absolwenta

Absolwent Studiów Podyplomowych Produkcja Meblarska Wspomagana Komputerowo będzie posiadać wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie:

• projektowania mebli z wykorzystaniem wspomagania komputerowego przy uwzględnieniu aspektów ergonomii i współczesnych trendów w architekturze wnętrz;
  • wspieranego komputerowo zapisu konstrukcji, przygotowania organizacyjnego, konstrukcyjnego i technologicznego produkcji meblarskiej;
  • kalkulacji kosztów, wyznaczania ceny, oceny inwestycji i możliwości pozyskiwania dotacji;
  • stosowania metod i narzędzi szczupłego wytwarzania.

Absolwenci studiów uzyskają kwalifikacje pozwalające zajmować stanowiska pracy jako projektant-konstruktor mebli użytkowych oraz wiedzę z zakresu zarządzania produkcją meblarską pozwalającą przyjmować rolę lidera zespołu.

Wiedza i umiejętności będą miały charakter technologiczny i zarządczy. Dodatkowo, podczas zajęć dydaktycznych poruszane będą aspekty związane z dominującymi trendami wzornictwa.

Dla absolwenta studiów podyplomowych zdobyta wiedza, umiejętności i kompetencje będą stanowić fundament do kreowania innowacyjnych pomysłów i podejmowania działań zapewniających realizację celów zawodowych na różnych szczeblach zarządzania, zarówno w dużych organizacjach, jak i w ramach niewielkich przedsiębiorstw i własnej działalności gospodarczej.

Więcej informacji na stronie Studiów Podyplomowych Produkcja Meblarska Wspomagana Komputerowo