Rekrutacja na studia II stopnia

12-01-2021

Od 12 stycznia do 5 lutego 2021 r. kandydaci mogą poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) zapisać się na interesujące ich kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia. Ogłoszenie list przyjętych odbędzie się 18 lutego 2021 r. Cztery dni później rozpoczną się zajęcia w semestrze letnim.

Studia magisterskie to dla wielu absolwentów studiów inżynierskich naturalna kontynuacja obranej ścieżki rozwoju. Poszerzają wiedzę, zapewniają możliwość zdobycia specjalizacji i uprawnień zawodowych. Stopień magistra to wciąż duży atut w poszukiwaniu pracy, a także otwarcie drogi do podjęcia studiów doktoranckich.

Limit miejsc na studia II stopnia, rozpoczynające się od semestru letniego 2020/2021 na Wydziale Inżynierii Zarządzania:

Rejestracja na wszystkie kierunki zakończy się 5 lutego 2021 r. o godzinie 15.00. Listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia poznamy 11 lutego 2021 r. Następnie, od 12 do 15 lutego 2021 r. (z wyłączeniem niedzieli 14.02), kandydaci powinni złożyć komplet wymaganych dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w celu potwierdzenia chęci studiowania. Ostateczną listę przyjętych na pierwszy rok studiów poznamy 18 lutego 2021 r.

Więcej informacji: