Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania

14-10-2020
Portret Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania PB na tle wnętrza Hali Berlin. Dr hab. inż. Katarzyna Halicka, prof. PB
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam serdeczne podziękowania wszystkim Pracownikom Wydziału Inżynierii Zarządzania za przekazywanie wiedzy, wspieranie i wskazywanie dróg rozwoju naszym studentom.

W tym trudnym okresie, życzę cierpliwości, satysfakcji i wytrwałości w misji związanej z edukacją, wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym.

Dr hab. inż. Katarzyna Halicka, prof. PB

Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej