Technotalent 2019 – rekrutacja do 22 października 2019 r.

21-10-2019

Studentom zainteresowanym udziałem w konkursie przypominamy, że przyjmowanie zgłoszeń trwa do 22 października 2019 r.

Uczestnicy szóstej edycji konkursu Technotalent będą rywalizowali w kategoriach: Technika, Wyzwanie Społeczne, Biznes, Design, Technotalent Politechniki Białostockiej 2019 oraz Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2019. Podobnie jak w poprzednich latach zostanie również przyznana nagroda dla najlepszego zespołu uczniowskiego oraz opiekuna zwycięskiego projektu uczniowskiego. W Konkursie Technotalent 2019 do wygrania są nagrody finansowe, których łączna wartość wynosi 53 000 zł oraz nagrody specjalne!

Celem konkursu jest wsparcie rozwoju utalentowanych technicznie osób z regionu północno-wschodniej Polski. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci, doktoranci i absolwenci w wieku od 18 do 35 lat.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Technotalenty. Współorganizatorami są Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku oraz PKO Bank Polski. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Partnerami konkursu są Województwo Podlaskie, Santander Bank Polska SA, TOBO Datczuk Spółka Jawna, Politechnika Białostocka, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku  oraz Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Więcej informacji na stronie: http://technotalenty.pl/konkurs2019/.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Harmonogram Konkursu Technotalent 2019:

• 10 września – 22 października – Rekrutacja projektów,
  • 9 listopada – Ogłoszenie listy finalistów,
  • 12 – 25 listopada – Szkolenia dla Finalistów,
  • 26 – 27 listopada – Finały Konkursu w kategoriach: Technika, Wyzwanie Społeczne, Biznes, Design, Technotalent Politechniki Białostockiej, Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,
  • 10 grudnia – Gala Finałowa Konkursu.