Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

27-09-2018

Coraz bliżej rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej odbędzie się 1 października o godzinie 1015 w auli 18 KB.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

• Hymn Państwowy
  • Powitanie gości i przemówienie inauguracyjne Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania dr hab. inż. Joanny Ejdys, prof. PB
  • Wystąpienia gości
  • Uroczysty akt immatrykulacji studentów I roku
  • Gaudeamus Igitur
  • Wystąpienie Przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WIZ Bartosza Nienałtowskiego
  • Wręczenie dyplomów i listów gratulacyjnych absolwentom Wydziału Inżynierii Zarządzania
  • Wystąpienie Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Białostockiej Mateusza Adaszczyka
  • Wręczenie nagrody Santander Universidades dla najlepszego studenta studiów stacjonarnych specjalności „Rachunkowość i zarządzanie finansami ACCA”
  • Wykład inauguracyjny absolwenta Wydziału Inżynierii Zarządzania Michała Urbanowicza z firmy LEAN SYSTEMS, Ambasadora Politechniki Białostockiej
  • Gaude Mater Polonia

Uczestnik Inauguracji wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku na zdjęciach i nagraniach wideo oraz na rozpowszechnianie go w materiałach związanych z uroczystością.