Michał Urbanowicz, absolwent kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, założyciel LEAN SYSTEMS był gościem w Radio Akadera

17-07-2018

Michał Urbanowicz (na zdjęciu), absolwent kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, założyciel LEAN SYSTEMS i Krzysztof Połubiński z Wydziału Inżynierii Zarządzania byli gośćmi audycji Julitty Grzywy w Radio Akadera

Zarządzanie i inżynieria produkcji to interdyscyplinarny kierunek studiów, który umożliwia kształcenie specjalistów potrafiących łączyć nowoczesną wiedzę i umiejętności inżynierskie z wiedzą i umiejętnościami menedżerskimi. Zakłady produkcyjne nieustanie poszukują takich fachowców starając się zapewnić im atrakcyjne warunki pracy.

Według portalu zarobki.pracuj.pl przeciętne wynagrodzenie na stanowisku inżyniera produkcji wynosi obecnie 5 000 zł brutto. Około 30% zatrudnionych korzysta dodatkowo z prywatnej opieki medycznej, a ponad 39% z dofinansowania zajęć sportowych.

Wydział Inżynierii Zarzadzania Politechniki Białostockiej prowadzi studia na kierunku zarządzanie i inżyniera produkcji w pełnym zakresie (inżynierskie i magisterskie). Rejestracja kandydatów na rok akademicki 2018/2019 potrwa jeszcze do 6 lipca. Studia stacjonarne są bezpłatne.

Rejestracja: https://irk.pb.edu.pl/1stopien/katalog.php?op=info&id=ZAINPDN&kategoria=