Wydział Inżynierii Zarządzania

Finał XIII edycji konkursu „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”

16-04-2018

13 kwietnia 2018 r. na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej odbyła się XIII regionalna edycja ogólnopolskiego konkursu „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”. Konkurs ma na celu praktyczne wykorzystanie wiedzy, jaką uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zdobywają na lekcjach z podstaw przedsiębiorczości.

Prodziekan ds. Kształcenia Wydziału Inżynierii Zarządzania dr Ewa Rollnik-Sadowska witając finalistów konkursu pogratulowała zakwalifikowania się do finału stwierdzając, że jego uczestnicy są już zwycięzcami.

Kapituła konkursu w składzie:
dr Ewa Rollnik-Sadowska – Wydział Inżynierii Zarządzania,
Magda Niewiadomska – Studenckie Forum Business Centre Club,
Magdalena Gołaszewska – TVP,
Marcin Pogorzelski – Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego,
Wojciech Jarmołowicz – UNIBEP

miała dużo pracy. Dziesięć zespołów prezentowało własne rozwiązania zadania konkursowego i odpowiadało na pytania specjalistów. Były również cenne wskazówki.  Po prawie sześciu godzinach od rozpoczęcia finału Przewodnicząca Kapituły Magda Niewiadomska dziękując wszystkim uczestnikom za fantastyczną rywalizację  ogłosiła listę laureatów:

I miejsce Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych
Patryk Damian Nysztal, Oksana Martyna Charkiewicz, Julita Brzozowska

II miejsce I Liceum Ogólnokształcące
Jan Żukowski, Przemysław Maciej Bogdański, Jakub Dziemiańczuk

III miejsce II Liceum Ogólnokształcące
Maja Gabriela Żołądkowska, Zuzanna Panas, Mateusz Zagórski

Finał obfitował  w liczne nagrody, między innymi, kursy nurkowania, weekend w Hotelu Białowieski, bilety do opery i kina. Zwycięzcy finału regionalnego będą walczyć o zwycięstwo  w finale ogólnopolskim 27 kwietnia we Wrocławiu.

  

FINALIŚCI XIII EDYCJI

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Białymstoku

Jakub Nurzyński, Paulina Dobkowska, Adam Troc

Opiekun: Anna Popławska

 

Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

Agnieszka Falkowska, Patrycja Filipczuk, Justyna Jankowska

Opiekun: Katarzyna Osiekowicz

  

I Liceum Ogólnokształcące im. Adamia Mickiewicza w Białymstoku

Jan Żukowicki, Przemysław Maciej Bogdański, Jakub Dziemiańczuk

Opiekun: Magdalena Żmiejko

  

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach

Ewelina Świerzbińska, Adrianna Parzych, Radosław Filewicz

Opiekun: Krzysztof Falkowski

  
Zespół Szkół Elektrycznych im. Prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku

Łukasz Kaliszewicz, Adam Popławski ,Kacper Snarski

Opiekun: Maciej Dąbrowski

  

XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku

Alan Mikołajczyk, Iga Tarasewicz-Wosik, Michał Omar Kilarji

Opiekun: Dorota Czyżyńska-Kamieńska

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Maria Gabriela Żołądkowska, Zuzanna Panas, Mateusz Zagórski

Opiekun: Magdalena Ryczko-Gryc

   
III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku

Bogna Łabęcka, Karolina Łapińska, Natalia Mielech

Opiekun: Tomasz Białkowski

  
IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Michał Mlenko, Piotr Kościuk, Kamil Buńkowski

Opiekun: Iwona Bezubik

  
Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

Patryk Damian Nysztal, Oksana Martyna Charkiewicz, Julita Brzozowska

Opiekun: Grażyna Łapina

  

KOORDYNATORZY:

Damian Surel – Studenckie Forum Business Centre Club

mgr Krzysztof Połubiński i mgr Tomasz Trochimczuk – Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki  Białostockiej.


Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.